no-img
فایل درسی

نمونه سوالات جامع و استاندارد نوبت اول ریاضی دهم با پاسخنامه تشریحی


فایل درسی
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

نمونه سوالات نوبت اول ریاضی دهم تجربی و ریاضی فیزیک با پاسخ
zip
دسامبر 21, 2016
1.0 مگابایت
2850 تومان
2850 تومان – خرید

نمونه سوالات نوبت اول ریاضی دهم تجربی و ریاضی فیزیک با پاسخ


همانطور که می دانید پایه دهم از نهم بسیار جدی تر شده و نیاز به تمرین بیشتری دارد. با نزدیک شدن به امتحانات نوبت اول نیاز هر دانش اموز موفق برای موفقیت در این ازمون ها نمونه سوالاتی با کیفیت است تا خود را محک بزند و نقاط ضعف خود را پیدا کرده و بر روی ان ها تمرکز کند.

با این نمونه سوالات نوبت اول ریاضی دهم  یک قدم جلوتر از رقیبان کلاسی خود باشید…

همواره دانش اموزان برتر از برترین فایل های درسی استفاده می کنند و یکی از دلایل مهم موفقیت ان ها متفاوت بودن ان هاست ! هنگامی که دانش اموزان متوسط سخت مشغول مطالعه کتاب هستند دانش اموزان موفق پس از مطالعه کتاب با مدت کمتر به سراغ نمونه سوالات رفته و مشکلات خود را یافته,برسی و حل می کنند .

حال وقت ان رسیده که به نمره بیست (20) نزدیک تر شوید …

وبسایت فایل درسی همیشه بهترین فایل ها را برای دانش اموزان سخت کوش تهیه می کند و تعداد خریداران راضی همینطور گارانتی 100% محصولات نشان از حقیقت این موضوع دارد. پس فایل درسی به شما اطمینان می دهد که اگر کمی سخت کوشی را چاشنی این نمونه سوالات کنید حتما موفق خواهید بود .

متفاوت باشید و سریع تر از همیشه شاهد رشد نمره در ریاضی دهم باشید.

همانطور که گفتیم این نمونه سوالات بهترین سوالات نوبت اول ریاضی دهم هستند ! حال با ارایه جواب کاملا تشریحی بهتر هم می شوند ! دیگر نیازی به جستجو در کتاب درسی برای یافتن روش حل ان سوال نیست و شما می توانید تنها با پاسخ نامه کاملا تشریحی فایل به روش حل سوال پی ببرید در وقت خود صرفه جویی کنید !

گارانتی بدون قید و شرط محصولات :

ما از کیفیت بالا محصولات خود اطمینان داریم . به همین دلیل تمام محصولات خود را شامل گارانتی صد در صدی 100% بدون قید و شر می کنیم . بدین معنی که شما اگر بعد از خرید نمونه سوالات به هر دلیلی از نمونه سوالات ناراضی بودید کافیست از طریق تماس با ما مشخصات خرید خود را بفرستید تا بدون هیچ گونه بهانه ای وجه تا حداکثر 24 ساعت برگشت داده شود.

نمونه سوالات جامع و استاندارد نوبت اول ریاضی دهم با پاسخنامه تشریحی | نمونه سوالات جامع و استاندارد نوبت اول ریاضی دهم با پاسخنامه تشریحی |نمونه سوالات جامع و استاندارد نوبت اول ریاضی دهم با پاسخنامه تشریحی


untitled-2
موضوعات :
ریاضی فیزیک , نظری
چگونه به شما اعتماد کنم؟ برای اعتماد به ما کلیک کنید...

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *